Zakuwarka automatyczna MC-20 Double

Zakuwarka automatyczna MC-20 z punktorem laserowym Zobacz większe

Zakuwarka pneumatyczna MC-20 Double

MC-20D

Nowy produkt

Profesjonalna zakuwarka pneumatyczna MC-20 Double z podwójnym cylindrem, punktorem laserowym oraz czujnikiem bezpieczeństwa. Docisk do 950kg/cm2

Więcej szczegółów

13 000,00 zł

cena netto

Więcej informacji

Skorzystaj z dogodnego kredytu lub leasingu - skontaktuj się z naszym doradcą finansowym.

leasing efl

Liliana Tarnowska

tel. kom. +48 609 523 856  
mail: liliana.tarnowska@efl.com.pl

leasing getin bank

Karol Kośmider

tel. +48 607 301 212
mail: kkosmider@getinleasing.pl 

Klienci posiadający NIP UE płacą bez VAT ! 

Sprawdź swój NIP: tutaj

Zakuwarka pneumatyczna MC-20 z podwójnym cylindrem i punktorem laserowym

Zakuwarka MC-20 została zaprojektowana i stworzona z myślą o najbardziej wymagających pracach związanych z zakuwaniem, oczkowaniem. Bez względu na to jaki rodzaj oczek używasz, urządzenie poradzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu.

Wszechstronność: MC-20 jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń zakuwających dostępnych na rynku. Za pomocą wymiennych głowic w sposób perfekcyjny zakujesz oczka o dowolnym rozmiarze i rodzaju. Maszyna świetnie nadaje się również do zakuwania guzików (np. metalowe guziki przy spodniach).

Moc: Micron MC-20 posiada dodatkową moc dla najbardziej wymagających zadań. Regulacja ciśnienia tłoka odbywa się na dwa sposoby. Zawór regulacji ciśnienia zasysania powietrza reguluje ciśnienie tłoka od 0-10 bar. Drugim sposobem jest użycie przycisków na wyświetlaczu cyfrowym. Urządzenie osiąga nacisk nawet do 950 kg/cm2


Dodatkowe zalety:

  • Urządzenie posiada system wykrywający obiekty obce znajdujące się między głowicami, dzięki temu uchroni operatora od ciężkich uszkodzeń ciała (nie zaciśnie się gdy między głowicami znajdzie się np. ręka operatora)
  • Punktor laserowy pozwoli na idealne ułożenie zakuwanego materiału
  • Cyfrowy wyświetlacz pozwala na sterowanie dociskiem tłoka, a także umożliwia pozycjonowanie punktora.
  • Posiada pedał nożny dający operatorowi swobodne operowanie materiałem trzymanym w rękach


Świetny wybór: Moc i wszechstronność zakuwarki MC-20 w połączeniu z fantastyczną ceną czyni ją idealnym wyborem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw zajmujących się masowym oczkowaniem. 

Łatwy montaż i długa żywotność: Micron MC- 20 została zaprojektowana z największą starannością przez co  wysokiej mocy, niezawodności i trwałości.

Producent ma klientów, którzy zakupili poprzednią wersję MC -20 prawie dziesięć lat temu i nadal używają ją z pełną satysfakcją przy czym dokonują jedynie niewielkich zabiegi konserwacyjne. 

Dostawa : ok.21dni roboczych (zamówienie sprowadzane na zamówienie)

Film przedstawiający możliwości zakuwarki :

REFERENCJE I OPINIE  

16 innych produktów w tej samej kategorii: