W związku z prężnym rozwojem Naszej firmy prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

* kliknij aby przejść do oferty pracy poniżej (szybki link)

1. Obsługa sprzedażowa klienta - branży CNC oraz urządzeń przemysłowych

Praca w pełnym wymiarze godzin : Poniedziałek - Piątek Godziny pracy 8.00-16.00

Ważna jest samoorganizacja pracy, poczucie odpowiedzialności
i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Szukamy osób na stałe.

Opis stanowiska:
Obsługa klientów w oparciu o założone cele (wystawianie ofert, umawianie na prezentacje, budowanie bazy danych, sprzedaż, opieka posprzedażowa)

Praca stacjonarna w biurze w Nysie. Sprzedaż urządzeń CNC oraz urządzeń do branży przemysłowej .

Wymagamy:
- dokładności w wykonywaniu obowiązków
- zaangażowania i nastawienia na wyniki
- komunikatywna znajomość j.angielskiego
- chęci do pogłębiania wiedzy na temat oferty firmy (m.in. szkolenia)
- prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi komputera, pakietu office
- kreatywność, sumienność

Mile widziane :
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomości branży technicznej / CNC lub wykształcenie techniczne

Oferujemy :
- umowę o pracę
- stabilne warunki pracy

CV prosimy wysyłać na email: [email protected]
z dopiskom w tytule wiadomości „Praca stanowisko: Handlowiec”
kontakt : 77 433 71 30 wew.22

2. Serwisant CNC

Interesująca oferta pracy dla kandydatów chcących rozwijać się w zaawansowanym środowisko technologicznym, w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i Europie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał serwis, instalacja oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC, ploterów laserowych, urządzeń przemysłowych.

Poniedziałek - Piątek Godziny pracy 8.00-16.00

Wymagamy:
- Wykształcenie techniczne ( automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika lub pokrewne)
- Znajomość elektroniki przemysłowej
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – duża dyspozycyjność

- Gotowość do uczestniczenia w szkoleniach / targach
- Umiejętność samodzielnego organizowania pracy
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywane zadania
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Sumienność i pracowitość

Mile widziane (nie wymagane) :
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w obsłudze, znajomość technologii CNC wraz serwisem tego typu maszyn

Oferujemy :
- wysokie wynagrodzenie + premie
- możliwie elastyczne godziny pracy
- stabilne warunki zatrudnienia

z dopiskom w tytule wiadomości „Praca stanowisko: Serwisant CNC”