Array ( [title] => [canonical] => [meta] => Array ( [title] => Graphtec 60 CE6000 cięcie po obrysie naklejek i etykiet idealny do folii flex i flock [description] => Ploter tnący Graphtec 60 cm cięcie wycinanie folii po obrysie systemem OPOS, cięcie wycinanie szablonów- dobry ploter tnący od www.e-logosmedia.pl - plotery tnące [keywords] => [robots] => index ) [page_name] => product [body_classes] => Array ( [lang-pl] => 1 [lang-rtl] => [country-PL] => 1 [currency-PLN] => 1 [layout-full-width] => 1 [page-product] => 1 [tax-display-enabled] => 1 [product-id-1297] => 1 [product-Graphtec CE6000-60 PLUS] => 1 [product-id-category-73] => 1 [product-id-manufacturer-0] => 1 [product-id-supplier-0] => 1 ) [admin_notifications] => Array ( ) ) 1
Ploter tnący Graphtec CE6000-60

Graphtec CE6000-60 PLUSPloter tnący, rolowy GRAPHTEC z funkcją cięcia po obrysie.

PRODUKT WYŁĄCZONY - NOWY ULEPSZONY MODEL CE 7000-60 DOSTĘPNY PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM.

Opcja

Ilość


Zapytaj o dostępność


 • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
 • Darmowa dostawa wybranych urządzeń Darmowa dostawa wybranych urządzeń
 • Najwyższa jakość dostarczanych produktów. Najwyższa jakość dostarczanych produktów.

Graphtec CE6000-60 PLUS

Seria CE6000 PLUS jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy rozpoczynają działalność w branży reklamowej, kiedy możliwość uzyskania wysokich zysków przy minimalnych nakładach inwestycyjnych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Podstawową cechą ploterów z tej serii jest ich uniwersalność, oraz znakomity stosunek jakości do ceny.

Oferowane są cztery modele plotera uzależnione od ilości rolek dociskowych i maksymalnej szerokości cięcia – 40, 60 lub 120cm.

Plotery serii CE6000 PLUS standardowo wyposażone są w opatentowany przez firmę GRAPHTEC system automatycznego odczytu znaczników (ARMS). Dzięki pomiarowi znaczników aż w czterech punktach umożliwia on niezwykle precyzyjne wycięcie po obrysie grafiki, która została wcześniej wydrukowana dowolną metodą i na szerokiej gamie materiałów koloru białego (papier, folia samoprzylepna, folie flock i flex).

(Producent podaje, że do prawidłowego działania systemu ARMS nie jest wymagany biały materiał i czarne znaczniki pod warunkiem zachowania głębokiego kontrastu). System jest z powodzeniem wykorzystywany przez producentów: naklejek, krótkich serii etykiet, breloków czy też odzieży sportowej).

Cechy serii CE6000 PLUS

 • Idealny dla firm rozpoczynających działalność w branży reklamowej
 • Ekonomiczny, ale jednocześnie precyzyjny – najmniejszy ruch, który może wykonać przy użyciu silników (DC serwo) to 0.005mm
 • Siła nacisku noża jest wystarczająca nawet do cięcia folii do piaskowania o grubości 0,4 mm (CE6000-40 – 300gf, CE6000-60/120/AMO – 450gf) (max. chwilowy nacisk 500gf)
 • Wbudowany wyświetlacz ciekłokrystaliczny z systemem ikon inteligentnie wspomaga sterowanie ploterem.
 • 8 banków pamięci umożliwia zapisanie ustawień parametrów cięcia dla 8 różnych materiałów, co skraca do minimum czas niezbędny na rozpoczęcie pracy.
 • Czteropunktowy czytnik znaczników pozwala na (najdokładniejsze z możliwych) wycięcie grafiki po stworzonym wcześniej obrysie.
 • Wszystkie silniki i wentylatory załączane są dopiero w momencie rozpoczęcia operacji cięcia. Dzięki temu zredukowano do minimum hałas w pomieszczeniu, w którym pracuje ploter.
 • Możliwość współpracy przez porty USB i szeregowy zapewni kompatybilność z każdym komputerem.
 • Standardowe oprogramowanie umożliwia bezpośrednią współpracę urządzenia z najczęściej używanymi aplikacjami graficznymi (plug-in dla CorelDraw i Adobe Illustrator), jak również sterowanie pracą CE6000 zarówno z panelu sterowania plotera jak i bezpośrednio z PC.
 • Estetyczny kosz na media (opcja), montowany do stojaka (opcja) zabezpiecza materiał przed kontaktem z podłożem.
 • 2 lata gwarancji.


Standardowo z ploterem dostarczamy:

 • kabel zasilający, kabel USB,
 • uchwyt do noża,
 • nóż standardowy (uniwersalny 45o),
 • uchwyt do pisaka i pisak,
 • instrukcje obsługi w języku polskim i angielskim,
 • nóż do odcinania folii,
 • podstawę pod rolkę z folią,
 • sterowniki do Windows 10/8/8.1/7, Mac OS 10.5.8 do 10.8,
 • plug-in Cutting Master 3 do Adobe Illustrator dla Windows i Macintosh,
 • plug-in Cutting Master 3 do CorelDraw dla Windows,
 • Graphtec Studio i kontroler plotera,
 • 24 miesiące gwarancji,
 • Podstawa i kosz na media (opcja).


Wycinanie stronicowe
Jest nową funkcją służącą do podziału długich obiektów na mniejsze strony, które są wycinane sekwencyjnie w celu
zwiększenia dokładności.

Wsparcie wycinania perforacji
Wycinanie perforacji jest wykonywane przez kontrolowanie siły cięcia. Jest to idealne rozwiązanie do cięcia etykiet, linii złożenia, znaków POP itp.

ARMS 5.0 dla lepszej precyzji cięcia

Automatyczne wykrywanie znaków
Pierwszy znak pozycji obiektu jest rozpoznawany automatycznie z wykorzystaniem rozszerzonego obszaru wyszukiwania; eliminuje to konieczność ręcznego
naprowadzania sensora. kolejne znaki są również lokalizowane automatycznie.
Rozszerzone pole efektywnego cięcia
Piąta generacja ARMS rozszerza obszar cięcia włączając zewnętrzny obszar wykorzystany przez znaki pozycjonowania. Zwiększa to efektywność produkcji przez
redukcje strat materiału.
Automatyczna regulacja czułości
Czułość sensora rozpoznawania znaków jest automatycznie ustawiana poprzez mierzenie poziomu kontrastu znaku i koloru materiału.
Znak jest rozpoznawany kiedy jego kolor posiada odpowiedni kontrast w porównaniu do tła. Dla przykładu, biały znak może być rozpoznany na kolorowym tle.
Kopiowanie z wykorzystaniem ARMS
Przycisk "kopiowania", został dodany do panelu kontrolnego pozwalając na szybki dostęp do zrobienie wielokrotnych kopii pobranych danych.
Opcja ta wspiera również cięcie wykorzystujące kontrole ARMS dla bez wykorzystania komputera
Skrócony czas detekcji znaków
Sekwencja skanowania znaków została zmieniona dla redukcji czasu ich detekcji. Detekcja znaków jest możliwa w czasie o połowę krótszym niż konwencjonalny model

Intuicyjna obsługa i łatwość użycia

Łatwiejsze cięcie w Menu trybu Prostego.
Dwa rodzaje menu, Proste i Normalne mogą zostać wybrane przez operatora. W Prostym menu wybór rodzaju mediów automatycznie ustawia konieczne warunki cięcia.

Tryb Prosty: Wyświetlane są podstawowe opcje by zapewnić łatwą obsługę
Tryb Normalny: Wyświetla wszystkie funkcje ustawieńNowy większy wyświetlacz LCD
Ustawienia CE6000 mogą zostać prosto wprowadzone z wykorzystaniem dużego wyświetlacza (240x128px) i przycisków kontrolnych.
Obsługa 10 języków (Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Chiński oraz Japoński)

Poprawione oprogramowanie:

Graphtec Studio

Jest prostą w obsłudze aplikacją do tworzenia oryginalnych projektów. Obrazy z wykorzystaniem ikon funkcji rozmieszczonym wokół obszaru roboczego.
Posiada rozszerzone funkcje automatycznego kształtu, cieniowania, i edycji. Z jego wykorzystaniem można również konfigurować ustawienia cięcia plotera.

Główne funkcje:
- Tworzenie projektów z wykorzystaniem funkcji Auto-Shape, linii i innych
- Edycja projektu z wykorzystaniem obrotu, lustra, dopasowania do kształtu
- Automatyczne namierzanie obiektu (bmp, tif, jpg, etc.)

Wspierane OS: Windows 10/8.1/8/7, Mac OS 10.5.8 to 10.8


Cutting Master 3

Jest oprogramowaniem typu plug-in wysyłającym obiekt stworzony w Illustratorze lub CorelDraw do plotera i może być używany do jego kontroli.
Posiada różnorodne funkcje jak tworzenie znaków rozpoznania, dzielenia projektu na kafle, ustawień cięcia i narzędzi plotera. Jest prosty w użyciu i pozwala na wykorzystanie pełni możliwości plotera.

Główne funkcje:
- Edycja pozycji, rozszerzenia i redukcji obszaru roboczego bezpośrednio z okna podglądu.
- Tworzenie linii granicznych, rozpoznawanie szerokości linii i zakładek
- Podział obiektu na mniejsze fragmenty z wykorzystaniem funkcji kafli
- Obsługa połączenia i przełączania pomiędzy wieloma ploterami

Wspierane OS: Windows 10/8.1/8/7, Mac OS 10.5.8 to 10.8
Wspierane programy: Adobe Illustrator CS6/CS5/CS4, CorelDRAW X6/X5/X4

Informacje dodatkowe:
Zasilanie: 100-240 VAC, 50/60Hz
Pobór mocy: max 120 VAC
Gabaryty: 900x593x1046mm

LD-GRA-PLO-CE60

Powiązany produkt

Array ( [title] => [canonical] => [meta] => Array ( [title] => Graphtec 60 CE6000 cięcie po obrysie naklejek i etykiet idealny do folii flex i flock [description] => Ploter tnący Graphtec 60 cm cięcie wycinanie folii po obrysie systemem OPOS, cięcie wycinanie szablonów- dobry ploter tnący od www.e-logosmedia.pl - plotery tnące [keywords] => [robots] => index ) [page_name] => product [body_classes] => Array ( [lang-pl] => 1 [lang-rtl] => [country-PL] => 1 [currency-PLN] => 1 [layout-full-width] => 1 [page-product] => 1 [tax-display-enabled] => 1 [product-id-1297] => 1 [product-Graphtec CE6000-60 PLUS] => 1 [product-id-category-73] => 1 [product-id-manufacturer-0] => 1 [product-id-supplier-0] => 1 ) [admin_notifications] => Array ( ) ) 1