Graphtec 60 CE6000 cięcie po obrysie naklejek i etykiet idealny do folii flex i flock - Logos Media
Portfel marek
portfel-weni.png
CNC
lasery
plotery
frezarki
blank.png
portfel-secabo.png
plotery
prasy
buttony
blank.png
portfel-shannon.png
giętarki
polerki
akcesoria
blank.png
portfel-coner.png
plotery
termiczne
blank.png
portfel-micron.png
oczkarki
oczka
akcesoria
blank.png

Ploter tnący Graphtec CE6000-60 Zobacz większe

Graphtec CE6000-60 PLUS

Nowy produkt

Ploter tnący, rolowy GRAPHTEC z funkcją cięcia po obrysie.

PRODUKT WYŁĄCZONY - NOWY ULEPSZONY MODEL CE 7000-60 DOSTĘPNY PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny
cena na telefon:

+48 77 433 71 30

Skontaktuj się

lub zamów telefonicznie:

Graphtec CE6000-60 PLUS

Seria CE6000 PLUS jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy rozpoczynają działalność w branży reklamowej, kiedy możliwość uzyskania wysokich zysków przy minimalnych nakładach inwestycyjnych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Podstawową cechą ploterów z tej serii jest ich uniwersalność, oraz znakomity stosunek jakości do ceny.

Oferowane są cztery modele plotera uzależnione od ilości rolek dociskowych i maksymalnej szerokości cięcia – 40, 60 lub 120cm.

Plotery serii CE6000 PLUS standardowo wyposażone są w opatentowany przez firmę GRAPHTEC system automatycznego odczytu znaczników (ARMS). Dzięki pomiarowi znaczników aż w czterech punktach umożliwia on niezwykle precyzyjne wycięcie po obrysie grafiki, która została wcześniej wydrukowana dowolną metodą i na szerokiej gamie materiałów koloru białego (papier, folia samoprzylepna, folie flock i flex).

(Producent podaje, że do prawidłowego działania systemu ARMS nie jest wymagany biały materiał i czarne znaczniki pod warunkiem zachowania głębokiego kontrastu). System jest z powodzeniem wykorzystywany przez producentów: naklejek, krótkich serii etykiet, breloków czy też odzieży sportowej).

Cechy serii CE6000 PLUS

 • Idealny dla firm rozpoczynających działalność w branży reklamowej
 • Ekonomiczny, ale jednocześnie precyzyjny – najmniejszy ruch, który może wykonać przy użyciu silników (DC serwo) to 0.005mm
 • Siła nacisku noża jest wystarczająca nawet do cięcia folii do piaskowania o grubości 0,4 mm (CE6000-40 – 300gf, CE6000-60/120/AMO – 450gf) (max. chwilowy nacisk 500gf)
 • Wbudowany wyświetlacz ciekłokrystaliczny z systemem ikon inteligentnie wspomaga sterowanie ploterem.
 • 8 banków pamięci umożliwia zapisanie ustawień parametrów cięcia dla 8 różnych materiałów, co skraca do minimum czas niezbędny na rozpoczęcie pracy.
 • Czteropunktowy czytnik znaczników pozwala na (najdokładniejsze z możliwych) wycięcie grafiki po stworzonym wcześniej obrysie.
 • Wszystkie silniki i wentylatory załączane są dopiero w momencie rozpoczęcia operacji cięcia. Dzięki temu zredukowano do minimum hałas w pomieszczeniu, w którym pracuje ploter.
 • Możliwość współpracy przez porty USB i szeregowy zapewni kompatybilność z każdym komputerem.
 • Standardowe oprogramowanie umożliwia bezpośrednią współpracę urządzenia z najczęściej używanymi aplikacjami graficznymi (plug-in dla CorelDraw i Adobe Illustrator), jak również sterowanie pracą CE6000 zarówno z panelu sterowania plotera jak i bezpośrednio z PC.
 • Estetyczny kosz na media (opcja), montowany do stojaka (opcja) zabezpiecza materiał przed kontaktem z podłożem.
 • 2 lata gwarancji.


Standardowo z ploterem dostarczamy:

 • kabel zasilający, kabel USB,
 • uchwyt do noża,
 • nóż standardowy (uniwersalny 45o),
 • uchwyt do pisaka i pisak,
 • instrukcje obsługi w języku polskim i angielskim,
 • nóż do odcinania folii,
 • podstawę pod rolkę z folią,
 • sterowniki do Windows 10/8/8.1/7, Mac OS 10.5.8 do 10.8,
 • plug-in Cutting Master 3 do Adobe Illustrator dla Windows i Macintosh,
 • plug-in Cutting Master 3 do CorelDraw dla Windows,
 • Graphtec Studio i kontroler plotera,
 • 24 miesiące gwarancji,
 • Podstawa i kosz na media (opcja).


Wycinanie stronicowe
Jest nową funkcją służącą do podziału długich obiektów na mniejsze strony, które są wycinane sekwencyjnie w celu
zwiększenia dokładności.

Wsparcie wycinania perforacji
Wycinanie perforacji jest wykonywane przez kontrolowanie siły cięcia. Jest to idealne rozwiązanie do cięcia etykiet, linii złożenia, znaków POP itp.

ARMS 5.0 dla lepszej precyzji cięcia

Automatyczne wykrywanie znaków
Pierwszy znak pozycji obiektu jest rozpoznawany automatycznie z wykorzystaniem rozszerzonego obszaru wyszukiwania; eliminuje to konieczność ręcznego
naprowadzania sensora. kolejne znaki są również lokalizowane automatycznie.
Rozszerzone pole efektywnego cięcia
Piąta generacja ARMS rozszerza obszar cięcia włączając zewnętrzny obszar wykorzystany przez znaki pozycjonowania. Zwiększa to efektywność produkcji przez
redukcje strat materiału.
Automatyczna regulacja czułości
Czułość sensora rozpoznawania znaków jest automatycznie ustawiana poprzez mierzenie poziomu kontrastu znaku i koloru materiału.
Znak jest rozpoznawany kiedy jego kolor posiada odpowiedni kontrast w porównaniu do tła. Dla przykładu, biały znak może być rozpoznany na kolorowym tle.
Kopiowanie z wykorzystaniem ARMS
Przycisk "kopiowania", został dodany do panelu kontrolnego pozwalając na szybki dostęp do zrobienie wielokrotnych kopii pobranych danych.
Opcja ta wspiera również cięcie wykorzystujące kontrole ARMS dla bez wykorzystania komputera
Skrócony czas detekcji znaków
Sekwencja skanowania znaków została zmieniona dla redukcji czasu ich detekcji. Detekcja znaków jest możliwa w czasie o połowę krótszym niż konwencjonalny model

Intuicyjna obsługa i łatwość użycia

Łatwiejsze cięcie w Menu trybu Prostego.
Dwa rodzaje menu, Proste i Normalne mogą zostać wybrane przez operatora. W Prostym menu wybór rodzaju mediów automatycznie ustawia konieczne warunki cięcia.

Tryb Prosty: Wyświetlane są podstawowe opcje by zapewnić łatwą obsługę
Tryb Normalny: Wyświetla wszystkie funkcje ustawieńNowy większy wyświetlacz LCD
Ustawienia CE6000 mogą zostać prosto wprowadzone z wykorzystaniem dużego wyświetlacza (240x128px) i przycisków kontrolnych.
Obsługa 10 języków (Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Hiszpański, Rosyjski, Koreański, Chiński oraz Japoński)

Poprawione oprogramowanie:

Graphtec Studio

Jest prostą w obsłudze aplikacją do tworzenia oryginalnych projektów. Obrazy z wykorzystaniem ikon funkcji rozmieszczonym wokół obszaru roboczego.
Posiada rozszerzone funkcje automatycznego kształtu, cieniowania, i edycji. Z jego wykorzystaniem można również konfigurować ustawienia cięcia plotera.

Główne funkcje:
- Tworzenie projektów z wykorzystaniem funkcji Auto-Shape, linii i innych
- Edycja projektu z wykorzystaniem obrotu, lustra, dopasowania do kształtu
- Automatyczne namierzanie obiektu (bmp, tif, jpg, etc.)

Wspierane OS: Windows 10/8.1/8/7, Mac OS 10.5.8 to 10.8


Cutting Master 3

Jest oprogramowaniem typu plug-in wysyłającym obiekt stworzony w Illustratorze lub CorelDraw do plotera i może być używany do jego kontroli.
Posiada różnorodne funkcje jak tworzenie znaków rozpoznania, dzielenia projektu na kafle, ustawień cięcia i narzędzi plotera. Jest prosty w użyciu i pozwala na wykorzystanie pełni możliwości plotera.

Główne funkcje:
- Edycja pozycji, rozszerzenia i redukcji obszaru roboczego bezpośrednio z okna podglądu.
- Tworzenie linii granicznych, rozpoznawanie szerokości linii i zakładek
- Podział obiektu na mniejsze fragmenty z wykorzystaniem funkcji kafli
- Obsługa połączenia i przełączania pomiędzy wieloma ploterami

Wspierane OS: Windows 10/8.1/8/7, Mac OS 10.5.8 to 10.8
Wspierane programy: Adobe Illustrator CS6/CS5/CS4, CorelDRAW X6/X5/X4

Informacje dodatkowe:
Zasilanie: 100-240 VAC, 50/60Hz
Pobór mocy: max 120 VAC
Gabaryty: 900x593x1046mm

Produkty powiązane

Array ( [23] => Array ( [id_product] => 1264 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 84 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 42 [minimal_quantity] => 1 [price] => 270.6 [wholesale_price] => 40.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LS-SEC-SIGN-12 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 100000.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 1 [is_virtual] => 1 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-12 12:31:56 [date_upd] => 2020-02-20 09:58:14 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

SignCut Pro - roczna subskrypcja 

SignCut to profesjonalne oprogramowanie do obsługi ploterów tnących. Bogata ilość funkcji i opcji pozwala na wykonanie projektu bez użycia innego oprogramowania, jak np. CorelDraw. 

Istnieje możliwość instalacji wtyczki SignCut do popularnych programów graficznych, zaletą wtyczki jest prosta obsługa podobna do sterowania drukarką, pozwalająca na wycinanie projektu bezpośrednio z wybranego programu. Instalacja programu oraz wtyczki jest szybka i łatwa nawet dla osób nie znających dobrze środowiska informatycznego. 

Zobacz filmy szkoleniowe oraz tutoriale:  SignCut-TV


Aby otrzymać wersję testową należy wysłać e-mail z danymi firmy (nazwa firmy, mail, telefon, osoba kontaktowa) na adres: zamowienia@logosmedia.com.pl.

*Działa z programami Adobe Illustrator, Corel Draw lub Inkscape.


Posiada sterowniki do ponad 720 różnych ploterów tnących, które są systematycznie aktualizowane, w tym ploterów Secabo.

Lista obsługiwanych ploterów jest dostępna w zakładce "pobierz".
Urządzenia, których nie ma na liście najprawdopodobniej będą działać jeśli wybierze się z listy "podobny model".


SignCut Productivity Pro obsługuje 19 języków i oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak optymalizacja cięcia, przesunięcie korekcyjne noża, oznakowanie pomocnicze lub podgląd przekroju.


UWAGA
Na tej stronie kupujesz klucz licencyjny do SignCut Pro na 1 rok.
Należy go wprowadzić do programu pobranego ze strony producenta.
Pobierz SignCut Pro


UWAGA
Ten produkt jest dostarczany drogą mailową - obowiązuje płatność przelewem.

Po zakupie klucz prześlemy drogą mailową na adres, z którego otrzymaliśmy zamówienie w godzinach pracy 9-16, pn-pt (maksymalnie do 48 godzin w przypadku dni wolnych) od otrzymania płatności.
W sprawach pilnych prosimy przysyłać potwierdzenia przelewu - pozwala to znacznie przyspieszyć wysyłkę. 

Instalacja klucza sprzętowego:            Prezentacja oprogramowania:Licencja jest 1-stanowiskowa.

[description_short] =>

SignCut Pro - Profesjonalny program dla ploterów tnących wraz z wtyczką dla programów graficznych. Umożliwia cięcie prosto z programów graficznych.

Wysyłka klucza natychmiast po zamówieniu.

Uwaga! W przypadku zakupu oprogramowania wymagana jest płatność PRZELEWEM!

Prosimy o nie wybieranie opcji płatności przy odbiorze.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => signcut-productivity-pro-licencja-12-miesiecy [meta_description] => SignCut Pro oprogramowanie do plotera tnącego Secabo, program do plotera i wycinania folii, sterownik do plotera, www.e-logosmedia.pl, wtyczka do CorelDraw, cięcie z Corela - Adobe [meta_keywords] => [meta_title] => SignCut Productivity Pro, oprogramowanie do plotera tnącego Secabo [name] => SignCut Productivity Pro - licencja 12 miesięcy [id_image] => 1264-6229 [legend] => SignCut Productivity Pro [manufacturer_name] => [category_default] => Oprogramowanie [new] => 0 [orderprice] => 220.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => oprogramowanie [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/oprogramowanie/1264-signcut-productivity-pro-licencja-12-miesiecy.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 220 [price_without_reduction] => 220 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 42 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( [0] => Array ( [id_product] => 1264 [id_attachment] => 26 [file] => ee7527f5f2e72dfed064a6141135863bb23fa87e [file_name] => driverlist20130410.pdf [file_size] => 0 [mime] => application/pdf [id_lang] => 6 [name] => Lista obsługiwanych ploterów [description] => Lista obsługiwanych ploterów tnących. ) ) [virtual] => 1 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 220 ) [24] => Array ( [id_product] => 1301 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 84 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 1537.5 [wholesale_price] => 500.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LS-SEC-SIGN-WIECZ [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 1 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-10-23 13:30:43 [date_upd] => 2020-02-20 10:10:16 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

SignCut licencja wieczysta

SignCut to profesjonalne oprogramowanie do obsługi ploterów tnących.
Bogata ilość funkcji i opcji pozwala na wykonanie projektu bez użycia
innego oprogramowania jak np. CorelDraw. 

Istnieje możliwość instalacji wtyczki SignCut do popularnych  programów graficznych, zaletą wtyczki jest prosta obsługa podobna do sterowania drukarką pozwalająca na wycinanie projektu bezpośrednio z wybranego programu. Instalacja programu oraz wtyczki jest szybka i łatwa nawet dla osób nie znających dobrze środowiska informatycznego. 


Pobierz wersję testową: SignCut DEMO

*Działa z programami Adobe Illustrator, Corel Draw lub Inkscape.

Posiada sterowniki do ponad 720 różnych ploterów tnących, które są systematycznie aktualizowane.

SignCut jest dostępny dla systemów Windows i Mac (powyżej 10,3).

SignCut Productivity Pro obsługuje 19 języków i oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak optymalizacja cięcia, przesunięcie korekcyjne noża, oznakowanie pomocnicze lub podgląd przekroju.

Zobacz tutoriale w akademii SignCut-TV :  VIDEO

SignCutPro Lifetime używa klucza wbudowanego w pamięć USB.W cenę wliczone są:

- Websupport (w języku angielskim);

- darmowe aktualizacje przez 3 lata;

- 1 rok gwarancji.


Po zakupie SignCut Lifetime, dostawa powinna zająć 14-21dni.


W razie potrzeby udostępniamy tymczasową licencją, która pozwoli Ci pracować do czasu otrzymania przesyłki! 

Pobierz SignCut Pro - wersja dla systemu Windows   Pobierz SignCut Pro – wersja dla systemu Mac

Instalacja klucza sprzętowego:            Prezentacja oprogramowania:

[description_short] =>

SignCut Pro - Profesjonalny program dla ploterów tnących wraz z wtyczką dla programów graficznych. Umożliwia cięcie prosto z programów graficznych. Licencja wieczysta w formie klucza sprzętowego (USB)

Uwaga! W przypadku zakupu oprogramowania wymagana jest płatność PRZELEWEM

Prosimy o nie wybieranie opcji płatności przy odbiorze

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => signcut-productivity-pro-licencja-wieczysta-dozywotnia [meta_description] => SignCut Pro Productivity licencja wieczysta dożywotnia dla ploterów tnących program do cięcia i wycinania folii, sterownik do plotera tnącego, program dla graphteca [meta_keywords] => [meta_title] => SignCut Pro licencja wieczysta dożywotnia oprogramowanie program do obsługi ploterów tnących [name] => SignCut Productivity Pro - licencja wieczysta [id_image] => 1301-6228 [legend] => SignCut Productivity Pro - licencja wieczysta [manufacturer_name] => [category_default] => Oprogramowanie [new] => 0 [orderprice] => 1300.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => oprogramowanie [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/oprogramowanie/1301-signcut-productivity-pro-licencja-wieczysta-dozywotnia.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 1250 [price_without_reduction] => 1300 [reduction] => 50 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 4930 [id_specific_price_rule] => 0 [id_cart] => 0 [id_product] => 1301 [id_product_attribute] => 0 [id_shop] => 0 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 50.000000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => amount [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 32 ) [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( [0] => Array ( [id_product] => 1301 [id_attachment] => 26 [file] => ee7527f5f2e72dfed064a6141135863bb23fa87e [file_name] => driverlist20130410.pdf [file_size] => 0 [mime] => application/pdf [id_lang] => 6 [name] => Lista obsługiwanych ploterów [description] => Lista obsługiwanych ploterów tnących. ) ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 1250 ) [25] => Array ( [id_product] => 1456 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 1 [id_category_default] => 84 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 1000 [minimal_quantity] => 1 [price] => 455.1 [wholesale_price] => 327.000000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1686 [date_add] => 2015-02-16 11:23:34 [date_upd] => 2020-02-20 10:43:48 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1686 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

DrawCut® 

Idealny dla początkujących jak i profesjonalistów DrawCut jest specjalnie zaprojektowany do wykonywania najbardziej niesamowitych projektów przeznaczonych pod cięcie dla folii ploterowych. DrawCut pozwala uzyskać szeroką gamę czcionek (liternictwa), logotypów, oznakowań "Pinstriping", zaawansowana obsługa krzywych oraz obiektów dodatkowo połączona z  pełnym wsparciem Lapos XPT dla jeszcze bardziej dokładniejszego cięcia po obrysie sprawia, iż jest to topowy program na rynku do obsługi ploterów tnących.

Prawdopodobnie już wcześniej próbowałeś korzystać z innych programów do cięcia, które nie spełniały twoich oczekiwań. To teraz z pewnością DrawCut cię nie zawiedzie.

Potężne i łatwe w użyciu funkcje czynią pracę jeszcze łatwiejszą i bardziej produktywną,  a końcowy efekt powie wszystko sam za siebie. 

SPRAWDŹ WERSJĘ TESTOWĄ :
                                     

UPGRADE DO WERSJI WYŻSZEJ :

DrawCut LITE do wersji PRO
DrawCut LITE do wersji EXPERT
DrawCut PRO do wersji EXPERT
(aby zamówić wybraną opcję wybierz pod ceną typ rozszerzenia)

Kompatybilne systemy operacyjne:

-Windows 10 (32/64 Bit)
-Windows 8, 8.1 (32/64 Bit)
-Windows 7 (32/64 Bit)
-Windows Vista
-Windows XP 

Uwaga! W przypadku zakupu oprogramowania wymagana jest płatność PRZELEWEM Prosimy o nie wybieranie opcji płatności przy odbiorze. Klucz dostarczany jest drogą elektroniczną.  

DrawCut PRO

 • Secabo CIII, CIV, S, T
 • Roland GX, GS
 • Summa D, FX ,T
 • Graphtec CE5000, CE6000
 • Mimaki CG

DrawCut LITE

 • Secabo CIII, CIV, S, T

[description_short] =>

Profesjonalne oprogramowanie dla ploterów tnących Secabo.
Licencja dożywotnia - Możliwość rozbudowy do wyższej wersji.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => drawcut-lite-pro [meta_description] => Profesjonalne opragramowanie dla ploterów tnących SecaboLicencja dożywotnia [meta_keywords] => [meta_title] => program DrawCut Lite/Pro [name] => DrawCut Lite/Pro/Expert [id_image] => 1456-6230 [legend] => DrawCut Lite [manufacturer_name] => Secabo [category_default] => Oprogramowanie [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => oprogramowanie [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/oprogramowanie/1456-drawcut-lite-pro.html [attribute_price] => 370 [price_tax_exc] => 370 [price_without_reduction] => 370 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 5999 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 370 ) [26] => Array ( [id_product] => 1253 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 1 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 1 [minimal_quantity] => 1 [price] => 553.5 [wholesale_price] => 450.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LA-SEC-STOJ-C60S60 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 09:25:13 [date_upd] => 2020-02-20 09:56:31 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>
Klienci posiadający NIP UE
płacą bez VAT ! 

Sprawdź swój NIP: tutaj

Podstawa do plotera

Podstawa pasująca do ploterów tnących Secabo C60IV i S60.
Zawiera 2 poprzeczki do trzymania rolki mediów.

[description_short] =>

Podstawa do ploterów z serii C60IV/S60.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => podstawa-do-ploterow-secabo-c60iv-s60 [meta_description] => Podstawa pasująca do ploterów tnących Secabo C60IV i S60. Zawiera 2 poprzeczki do trzmania rolki mediów. [meta_keywords] => [meta_title] => Podstawa do ploterów Secabo C60IV/S60 [name] => Podstawa / stojak do ploterów Secabo C60IV/S60 [id_image] => 1253-6232 [legend] => Podstawa do ploterów Secabo C60IV/S60 [manufacturer_name] => Secabo [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 450.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1253-podstawa-do-ploterow-secabo-c60iv-s60.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 450 [price_without_reduction] => 450 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 1 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 450 ) [27] => Array ( [id_product] => 1252 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 1 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 1 [minimal_quantity] => 1 [price] => 361.005 [wholesale_price] => 203.620000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-SEC-UCH-NOZ [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 09:14:11 [date_upd] => 2020-02-20 09:56:25 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>
Klienci posiadający NIP UE
płacą bez VAT ! 

Sprawdź swój NIP: tutaj

Uchwyt do noża

Wykonany z aluminium.
Pasuje do noży Secabo.
Przeznaczony wyłącznie do ploterów Secabo serii IV i S.
Wysunięcie noża może być regulowane za pomocą nakrętki.

[description_short] =>

Uchwyt noża do ploterów Secabo serii IV i S.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => uchwyt-do-noza-secabo [meta_description] => Aluminiowy uchwyt noża do ploterów Secabo serii IV i S [meta_keywords] => [meta_title] => Uchwyt do noża - Secabo [name] => Uchwyt do noża - Secabo [id_image] => 1252-6233 [legend] => Uchwyt do noża [manufacturer_name] => Secabo [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 293.500000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1252-uchwyt-do-noza-secabo.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 293.5 [price_without_reduction] => 293.5 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 1 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 293.5 ) [28] => Array ( [id_product] => 1254 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 9999 [minimal_quantity] => 1 [price] => 121.77 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-NOZ-SEC-30 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 09:42:40 [date_upd] => 2020-04-21 15:01:12 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>


Nóż  do plotera

Nóż do standardowego użytku z foliami samoprzylepnymi.

Kąt cięcia: 30°

Kąt klina: 30°

Offset: 0.25mm

[description_short] =>

Nóż zamienny do folii samoprzylepnych (standardowy).

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => noz-podstawowy-30 [meta_description] => Nóż do normalnego użytku z foliami samoprzylepnymi. Kąt cięcia 45°, kąt klina 30°, offset 0,25mm. [meta_keywords] => [meta_title] => Nóż podstawowy 30° [name] => Nóż podstawowy 30° [id_image] => 1254-6234 [legend] => Nóż podstawowy 30° [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 99.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1254-noz-podstawowy-30.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 99 [price_without_reduction] => 99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 9999 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 99 ) [29] => Array ( [id_product] => 1255 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 99 [minimal_quantity] => 1 [price] => 121.77 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-NOZ-SEC-45 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 09:53:28 [date_upd] => 2020-04-21 15:01:58 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Nóż do małych czcionek

Specjalny nóż do małych czcionek i obiektów.

Kąt cięcia: 45°

Kąt klina: 30°

Offset 0.25mm

[description_short] =>

Nóż do małych czcionek i obiektów.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => noz-do-malych-liter-i-obiektow-45 [meta_description] => Nóż ploterowy do małych czcionek i obiektów [meta_keywords] => [meta_title] => Nóż do małych liter i obiektów 45° [name] => Nóż do małych liter i obiektów 45° [id_image] => 1255-6235 [legend] => Nóż podstawowy 45° [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 99.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1255-noz-do-malych-liter-i-obiektow-45.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 99 [price_without_reduction] => 99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 99 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 99 ) [30] => Array ( [id_product] => 1256 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => -1 [minimal_quantity] => 1 [price] => 121.77 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-NOZ-SEC-60 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 09:58:00 [date_upd] => 2020-04-21 15:03:02 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>


Nóż do folii

Specjalny nóż do konturowania folii flock, transflex, felt, kartonu.

Kąt cięcia: 60°

Kąt klina: 30°

Offset: 0.25 mm

[description_short] =>

Specjalny nóż do konturowania folii flock, transflex, felt, kartonu. Kąt cięcia 60°, kąt klina 30°, offset 0,25 mm.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => noz-do-grubych-folii-60 [meta_description] => Specjalny nóż do folii flock, transflex, felt, kartonu. Kąt cięcia 60°, kąt klina 30 °, offset 0,25 mm. [meta_keywords] => [meta_title] => Nóż do grubych folii 60° [name] => Nóż do grubych folii 60° [id_image] => 1256-6236 [legend] => Nóż podstawowy 45° [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 99.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1256-noz-do-grubych-folii-60.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 99 [price_without_reduction] => 99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => -1 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 99 ) [31] => Array ( [id_product] => 1257 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 1 [minimal_quantity] => 1 [price] => 295.815 [wholesale_price] => 175.950000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LA-SEC-DOZ-30 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 10:14:05 [date_upd] => 2020-02-20 09:56:59 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>
Klienci posiadający NIP UE
płacą bez VAT ! 

Sprawdź swój NIP: tutaj

Dozownik do odwijania folii

Dozownik do odwijania folii do aplikacji.
Szerokość rolki: 31cm.
Ze względu na specjalną konstrukcję dozownika, może być również stosowany z rolkami mediów o większych szerokościach.
Dwa otwory z przodu umożliwiają łatwe przykręcenie do stołu roboczego. Produkcja Niemiecka.

[description_short] =>

Dozownik do aplikacji mediów z rolki.
Szerokość: 31cm.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => dozownik-folii-30cm [meta_description] => Dozownik do odwijania folii do aplikacji szerokość 30cm [meta_keywords] => [meta_title] => Dozownik folii 30cm [name] => Dozownik folii 30cm [id_image] => 1257-6237 [legend] => Application-tape dispenser 30cm [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 240.500000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1257-dozownik-folii-30cm.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 240.5 [price_without_reduction] => 240.5 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 1 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 240.5 ) [32] => Array ( [id_product] => 1258 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 0 [minimal_quantity] => 1 [price] => 397.905 [wholesale_price] => 220.050000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LA-SEC-DOZ-60 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2013-07-11 10:16:34 [date_upd] => 2020-02-20 09:57:03 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>
Klienci posiadający NIP UE
płacą bez VAT ! 

Sprawdź swój NIP: tutaj

Dozownik do odwijania folii - 60cm

Dozownik do odwijania folii do aplikacji.
Maksymalna szerokość rolki: 61cm.
Ze względu na specjalną konstrukcję dozownika, może być również stosowany z rolkami mediów o większych szerokościach.
Dwa otwory z przodu umożliwiają łatwe przykręcenie do stołu roboczego. Produkcja Niemiecka.

[description_short] =>

Dozownik do aplikacji mediów z rolki.
Szerokość: 61cm.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => dozownik-do-folii-60cm- [meta_description] => Dozownik do aplikacji mediów z rolki. Szerokość 61cm [meta_keywords] => [meta_title] => Dozownik do folii 60cm [name] => Dozownik do folii 60cm [id_image] => 1258-6238 [legend] => Application-tape dispenser 30cm [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 323.500000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1258-dozownik-do-folii-60cm-.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 323.5 [price_without_reduction] => 323.5 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 323.5 ) [33] => Array ( [id_product] => 1381 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 1 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 9 [minimal_quantity] => 1 [price] => 147.6 [wholesale_price] => 60.000000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 1.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 11.000000 [height] => 11.000000 [depth] => 11.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 4412 [date_add] => 2014-07-17 12:56:13 [date_upd] => 2020-02-20 10:37:43 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 4412 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>


Listwa ochronna do ploterów Secabo

Specjalna listwa ochrona wykonana z domieszką teflonu, dla ploterów Secabo.
- Łatwy i szybki montaż

- Długa żywotność

- dł. ok. 1,5m


 

[description_short] =>

Specjalna listwa ochrona wykonana z domieszką teflonu dla ploterów Secabo.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => listwa-teflonowa-2m [meta_description] => Specjalna listwa ochrona wykonana z domieszką teflonu dla ploterów Secabo [meta_keywords] => [meta_title] => Listwa teflonowa do plotera 1,5m [name] => Listwa teflonowa do plotera 1.5-2m [id_image] => 1381-6239 [legend] => Listwa teflonowa 2m [manufacturer_name] => Secabo [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 120.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1381-listwa-teflonowa-2m.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 120 [price_without_reduction] => 120 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 19 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 120 ) [34] => Array ( [id_product] => 1259 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 194.0325 [wholesale_price] => 117.580000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LA-MAT-SEC-A3 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1019 [date_add] => 2013-07-11 10:26:06 [date_upd] => 2020-02-18 15:30:47 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1019 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Samoprzylepna mata do cięcia

Samoprzylepna powierzchnia do wycinania kształtów w mediach, które nie składają się z dwóch warstw takich jak papier, karton itp. Mata do ploterów może być również stosowana do bardzo cienkich i delikatnych folii, takich jak giętkie arkusze itp. Dzięki zastosowaniu mat osiąga się wyższą trwałość materiału, która jest przydatna szczególnie przy wycinaniu małych obiektów.

[description_short] =>

Samoprzylepna mata do wycinania.
Dostępne wymiary: A3, A4, 60x90cm.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => mata-do-ciecia-samoprzylepna [meta_description] => Samoprzylepna mata do wycinania. rozmiary: A3, A4, 60x90cm [meta_keywords] => [meta_title] => Samoprzylepna Mata do cięcia (do ploterów) [name] => Samoprzylepna Mata do cięcia (do ploterów) [id_image] => 1259-2321 [legend] => Plot support mat A3 [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 157.750000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1259-mata-do-ciecia-samoprzylepna.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 157.75 [price_without_reduction] => 157.75 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 297 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 157.75 ) [35] => Array ( [id_product] => 1427 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 29 [minimal_quantity] => 1 [price] => 153.75 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => tStc [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1502 [date_add] => 2014-10-06 12:46:22 [date_upd] => 2020-02-20 10:39:28 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1502 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Arkusz samoprzylepny Graphtec

Arkusz (mata) samoprzylepny (transportowy) Graphtec wielokrotnego użycia.
Przeznaczony jest do wycinania na wylot w cienkich i grubych mediach.

Zastosowanie

- wycinanie w mediach bez fabrycznego podkładu np. papier, cienki karton
- wycinanie w mediach na wylot, np. folie

Dostępne rozmiary:

A3 (52cm x 36cm)
A2 (60cm x 43,6cm)


Proszę wybrać rozmiar z listy rozwijanej obok ceny

[description_short] =>

Mata samoprzylepna wielokrotnego użytku. Dwa rozmiary do wyboru.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => arkusze-transportowe-do-wycinania-na-wylot [meta_description] => Mata samoprzylepna wielokrotnego użytku [meta_keywords] => [meta_title] => Arkusze transportowe do wycinania na wylot [name] => Arkusze transportowe do wycinania na wylot od Graphtec [id_image] => 1427-2751 [legend] => Arkusze transportowe do wycinania na wylot [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1427-arkusze-transportowe-do-wycinania-na-wylot.html [attribute_price] => 125 [price_tax_exc] => 125 [price_without_reduction] => 125 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 59 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 125 ) [36] => Array ( [id_product] => 1375 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 0 [minimal_quantity] => 1 [price] => 110.7 [wholesale_price] => 57.000000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => KB700–BK [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 19097 [date_add] => 2014-07-07 14:21:48 [date_upd] => 2020-02-20 10:36:32 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 19097 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Pisaki kreślące Graphtec

Pisaki kreślące Graphtec olejowe kulkowe KB700–BK
- dedykowane do gładkich powierzchni, np. folia

PISAKI KREŚLĄCE FIBROWE, WODNE – dedykowane do matowych powierzchni , np. papier
dostępne kolory:
- pisaki KF700-BK czarne
- pisaki KF700-RD czerwone
- pisaki KF700-BL niebieskie
- pisaki KF700-GN zielone

[description_short] =>

Pisaki kreślące Graphtec

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => pisaki-kulkoweolejowe-fibrowewodne-graphtec- [meta_description] => Pisaki kreślące Graphtec do ploterów [meta_keywords] => [meta_title] => Pisaki kulkowe olejowe fibrowe wodne Graphtec [name] => Pisaki kulkowe/olejowe fibrowe/wodne Graphtec [id_image] => 1375-2622 [legend] => Pisaki [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 90.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1375-pisaki-kulkoweolejowe-fibrowewodne-graphtec-.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 90 [price_without_reduction] => 90 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 90 ) [37] => Array ( [id_product] => 1376 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 1000 [minimal_quantity] => 1 [price] => 436.65 [wholesale_price] => 238.000000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1214 [date_add] => 2014-07-07 14:24:05 [date_upd] => 2020-02-20 10:37:06 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1214 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Uchwyt do pisaka Graphtec

PHP31-FIBER – dedykowana do kreślenia z wykorzystaniem pisaków kreślących fibrowych, wodnych.

PHP34-BALL dedykowana do kreślenia z wykorzystaniem pisaków kreślących kulkowych, olejowych.

Przy składaniu zamówienia wybierz interesujący cię typ.
Zamawiając 2 rodzaje otrzymujesz rabat 40,00zł

[description_short] =>

Uchwyt do pisaków Graphtec

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => uchwyt-do-pisaka-graphtec- [meta_description] => Uchwyt do pisaków Graphtec do ploterów [meta_keywords] => [meta_title] => Uchwyt do pisaka Graphtec [name] => Uchwyt do pisaka Graphtec [id_image] => 1376-2626 [legend] => Uchwyt do pisaka Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 390.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1376-uchwyt-do-pisaka-graphtec-.html [attribute_price] => -35 [price_tax_exc] => 355 [price_without_reduction] => 355 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 2001 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 355 ) [38] => Array ( [id_product] => 1428 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 96 [minimal_quantity] => 1 [price] => 183.27 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1236 [date_add] => 2014-10-06 14:01:19 [date_upd] => 2020-05-20 12:22:04 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1236 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Dostępne typy noży:

Noże standardowe CB009UB Graphtec (0,9 mm), nachylenie ostrza 45°.
Przeznaczone do cięcia większości rodzajów foli ploterowych, papieru, cienkiego kartonu.

Noże niestandardowe CB15U Graphtec (1,5 mm), nachylenie ostrza 45°.
Przeznaczone do cięcia w foliach odblaskowych, foliach do piaskowania.


Proszę wybrać rodzaj noża z listy rozwijanej obok ceny.


Uwaga
Do każdego typu noża należy mieć dedykowaną oprawkę.

Uwaga zmiany w dostępności modeli produktu

Noże GRAPHTEC Corporation, symbol: CB09UA, wyposażone w sprężynkę nie są już produkowane, nie będą już dostępne w naszej sprzedaży.

Aktualnie, będą dostępne takie same noże, symbol: CB009UB (45°; średnica: 0,9mm; dodatkowo wzmocnione; dedykowane do wycinania w mediach ploterowych do grubości 0,25mm), ale niewyposażone w sprężynkę.

Prosimy użytkowników posiadających starsze wersje oprawek noża GRAPHTEC, tj. oprawek o symbolach: PHP32-CB09N-HS/PHP34-CB09N-HS, aby zachowali sprężynkę z dotychczas posiadanego noża, symbol: CB09UA.

Starsze wersje oprawek były dołączane do serii ploterów GRAPHTEC: CE5000/CE3000/CE2000/FC8000/FC7000.

[description_short] =>

Oryginalne noże do ploterów Graphtec.

Noże standardowe CB09UB Graphtec (0,9 mm), 45°
Noże niestandardowe CB15U Graphtec (1,5 mm), 45°

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => noz-do-ploterow-graphtec [meta_description] => Noże standardowe CB09UA/UB Graphtec (0,9 mm), 45° Noże economy CB09-E Graphtec (0,9 mm), 45° Noże niestandardowe CB15U Graphtec (1,5 mm), 45° [meta_keywords] => [meta_title] => Nóż do ploterów graphtec [name] => Nóż do ploterów graphtec [id_image] => 1428-2753 [legend] => Nóż do ploterów Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1428-noz-do-ploterow-graphtec.html [attribute_price] => 149 [price_tax_exc] => 149 [price_without_reduction] => 149 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 196 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 149 ) [39] => Array ( [id_product] => 1429 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 99 [minimal_quantity] => 1 [price] => 907.74 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-GRA-OPR-09 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1239 [date_add] => 2014-10-06 15:04:40 [date_upd] => 2020-02-20 10:40:50 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1239 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Oprawka noża tnącego

PHP33CB09N-HS (z niebieskim pokrętłem) dedykowana dla noża CB09UA Graphtec

PHP33CB15N-HS (z czerwonym pokrętłem) dedykowana dla noża CB15U Graphtec

Proszę wybrać model oprawki z listy rozwijanej obok ceny.

Cena dotyczy 1 sztuki.

[description_short] =>

Oprawki do noży Graphtec: CB09UA oraz CB15U

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => oprawka-noza-tnacego-graphtec [meta_description] => Oprawki do noży Graphtec: CB09UA oraz CB15U [meta_keywords] => [meta_title] => Oprawka noża tnącego Graphtec [name] => Oprawka noża tnącego Graphtec [id_image] => 1429-2756 [legend] => Oprawka noża tnącego Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 738.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1429-oprawka-noza-tnacego-graphtec.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 738 [price_without_reduction] => 738 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 738 ) [40] => Array ( [id_product] => 1430 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 99.63 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LP-GRA-ROL-DOC [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2014-10-06 15:28:58 [date_upd] => 2020-02-20 10:40:57 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Rolki dociskowe do ploterów Graphtec.
Cena dotyczy jednej sztuki.

[description_short] =>

Rolki dociskowe do ploterów Graphtec

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => rolki-dociskowe-graphtec [meta_description] => Rolki dociskowe do ploterów Graphtec [meta_keywords] => [meta_title] => Rolki dociskowe Graphtec [name] => Rolki dociskowe Graphtec [id_image] => 1430-2757 [legend] => Rolki dociskowe Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 81.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1430-rolki-dociskowe-graphtec.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 81 [price_without_reduction] => 81 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 81 ) [41] => Array ( [id_product] => 1431 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 98 [minimal_quantity] => 1 [price] => 99.8268 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1241 [date_add] => 2014-10-07 11:25:20 [date_upd] => 2020-02-20 10:41:22 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1241 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Pasek pod nóż należy wymienić, jeśli na starym pasku widać ślady zużycia:

- wyraźne ślady przecięcia,
- wyraźnie nierówna powierzchnia.

Do ploterów

- CE6000-40
- CE6000-60
- CE6000-120

[description_short] =>

Pasek pod nóż (listwa pod nóż) Graphtec.
Do ploterów:
- CE6000-40
- CE6000-60
- CE6000-120

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => pasek-pod-noz-graphtec [meta_description] => Pasek pod nóż (listwa pod nóż) Graphtec Do plotera CE6000-40 CE6000-50 CE6000-120 [meta_keywords] => [meta_title] => Pasek pod nóż Graphtec [name] => Pasek pod nóż Graphtec [id_image] => 1431-2758 [legend] => Pasek pod nóż Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1431-pasek-pod-noz-graphtec.html [attribute_price] => 81.16 [price_tax_exc] => 81.16 [price_without_reduction] => 81.16 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 298 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 81.16 ) [42] => Array ( [id_product] => 1432 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 98 [minimal_quantity] => 1 [price] => 605.16 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1245 [date_add] => 2014-10-07 11:58:24 [date_upd] => 2020-02-20 10:41:40 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1245 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Kosz na media zabezpieczający medium (folie, papier w roli) przed kontaktem z podłożem.

Do ploterów Graphtec:

- CE6000-60
- CE6000-120

[description_short] =>

Kosz na media do ploterów Graphtec
Do ploterów:
- CE6000-60
- CE6000-120

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => kosz-na-media-graphtec [meta_description] => kosz na media do ploterów Graphtec Do plotera CE6000-60 CE6000-120 [meta_keywords] => [meta_title] => Kosz na media Graphtec folie [name] => Kosz na media Graphtec [id_image] => 1432-2759 [legend] => Kosz na media Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1432-kosz-na-media-graphtec.html [attribute_price] => 492 [price_tax_exc] => 492 [price_without_reduction] => 492 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 197 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 492 ) [43] => Array ( [id_product] => 1433 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 1134.675 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LA-GRA-STOJ [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 1249 [date_add] => 2014-10-07 12:23:40 [date_upd] => 2020-02-20 10:41:46 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 1249 [product_attribute_minimal_quantity] => 1 [description] =>

Stojak do plotera Graphtec CE6000-60

Do ploterów Graphtec:

- CE6000-60

[description_short] =>

Stojak do plotera Graphtec CE6000-60

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => stojak-do-plotera-graphtec [meta_description] => Stojak do plotera Graphtec CE6000-60 [meta_keywords] => [meta_title] => Stojak do plotera Graphtec [name] => Stojak do plotera Graphtec [id_image] => 1433-2760 [legend] => Stojak do plotera Graphtec [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 0.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1433-stojak-do-plotera-graphtec.html [attribute_price] => 922.5 [price_tax_exc] => 922.5 [price_without_reduction] => 922.5 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 922.5 ) [44] => Array ( [id_product] => 1436 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 24.2064 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => LT-SHI-SCRAPER [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2014-10-07 13:38:12 [date_upd] => 2020-02-20 10:41:51 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Narzędzie Silhouette Scraper


Narzędzie ułatwiające usuwanie pozostałości wyciętych elementów graficznych z powierzchni arkusza (maty) samoprzylepnego.

[description_short] =>

Narzędzie Silhouette Scraper.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => narzedzie-silhouette-scraper [meta_description] => Narzędzie ułatwiające usuwanie pozostałości wyciętych elementów graficznych z powierzchni arkusza (maty) samoprzylepnego. [meta_keywords] => [meta_title] => Narzędzie Silhouette Scraper [name] => Narzędzie Silhouette Scraper [id_image] => 1436-2766 [legend] => Narzędzie Silhouette Scraper [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 19.680000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1436-narzedzie-silhouette-scraper.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 19.68 [price_without_reduction] => 19.68 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 19.68 ) [45] => Array ( [id_product] => 1435 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 91 [minimal_quantity] => 1 [price] => 51.4386 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LN-SIL-HOOK [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2014-10-07 13:04:18 [date_upd] => 2020-02-18 15:14:53 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Narzędzie do wybierania folii Silhouette hook

Specjalne narzędzie ułatwiające usuwanie zbędnych elementów z wyciętej w folii aplikacji graficznej. Przydatne przy drobnych elementach, wzorach.

[description_short] =>

Specjalne narzędzie ułatwiające usuwanie zbędnych elementów z wyciętej w folii graficznej.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => narzedzie-do-wybierania-folii-silhouette-hook [meta_description] => wybierak do folli, Specjalne narzędzie ułatwiające usuwanie zbędnych elementów z wyciętej w folii aplikacji graficznej [meta_keywords] => [meta_title] => Narzędzie do wybierania folii Silhouette hook [name] => Narzędzie do wybierania folii Silhouette hook [id_image] => 1435-2765 [legend] => Narzędzie do wybierania folii Silhouette hook [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 41.820000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1435-narzedzie-do-wybierania-folii-silhouette-hook.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 41.82 [price_without_reduction] => 41.82 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 91 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 41.82 ) [46] => Array ( [id_product] => 1437 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 97 [minimal_quantity] => 1 [price] => 51.4386 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LN-SIL-SPATULA [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2014-10-07 13:49:07 [date_upd] => 2020-02-18 15:14:59 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Narzędzie Silhouette Spatula


Specjalna szpatułka umożliwiająca bezproblemowe odklejanie wyciętych elementów graficznych od powierzchni arkusza (maty) samolepnego.

[description_short] =>

Narzędzie Silhouette Spatula.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => narzedzie-silhouette-spatula [meta_description] => Specjalna szpatułka umożliwiająca bezproblemowe odklejanie wyciętych elementów graficznych od powierzchni arkusza (maty) samolepnego. [meta_keywords] => [meta_title] => Narzędzie Silhouette Spatula [name] => Narzędzie do wybierania folii ploterowej Silhouette Spatula [id_image] => 1437-2767 [legend] => Narzędzie Silhouette Spatula [manufacturer_name] => [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 41.820000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1437-narzedzie-silhouette-spatula.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 41.82 [price_without_reduction] => 41.82 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 97 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 41.82 ) [47] => Array ( [id_product] => 1670 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 17 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 997 [minimal_quantity] => 1 [price] => 67.65 [wholesale_price] => 4.070000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LT-SEC-SKA [supplier_reference] => [location] => [width] => 10.000000 [height] => 10.000000 [depth] => 10.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2017-01-18 15:04:26 [date_upd] => 2020-02-18 15:23:32 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>
Solidna, ergonomiczna budowa skalpela z aluminiowym uchwytem i wygodnym gumowym uchwytem. Obrotowy nóż do precyzyjnego cięcia konturowego bardzo małych obiektów. Idealnie sprawdzi się w branży reklamowej i modelarskiej.
Obrotowy skalpel specjalistyczny do wycinania odręcznego, może zastąpić ploter do wycinania łuków i kształtów z folii samoprzylepnej i papieru. Obrotowa głowica z ostrzem ustawia się zawsze w kierunku cięcia co zwiększa precyzję cięcia i sprawia, że staje się prostsza.

Należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

[description_short] =>

Specjalistyczny skalpel z obrotową głowicą. Ułatwia odręczne wycinanie kształtów z folii samoprzylepnej.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => obrotowy-skalpel-specjalistyczny [meta_description] => Obrotowy skalpel specjalistyczny do wycinania odręcznego do wycinania konturowego folii samoprzylepnej i papieru. [meta_keywords] => [meta_title] => obrotowy skalpel specjalistyczny do wycinania konturowego [name] => Obrotowy skalpel specjalistyczny [id_image] => 1670-6240 [legend] => Obrotowy skalpel specjalistyczny [manufacturer_name] => [category_default] => noże segmentowe, wkłady i cyrkle [new] => 0 [orderprice] => 55.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle/1670-obrotowy-skalpel-specjalistyczny.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 55 [price_without_reduction] => 55 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 997 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 55 ) [48] => Array ( [id_product] => 1576 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 1 [id_category_default] => 73 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 430.5 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 4.00 [reference] => hrS [supplier_reference] => [location] => [width] => 20.000000 [height] => 20.000000 [depth] => 10.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2016-03-21 12:37:04 [date_upd] => 2019-12-11 13:34:34 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Wymienny uchwyt z rolką dociskową dedykowany dla ploterów tnących Secabo.

Uchwytem możemy zarówno zastąpić zużytą część jak również zamontować go jako uchwyt dodatkowy.

[description_short] =>

Uchwyt z rolką dociskową dedykowany dla ploterów tnących Secabo

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => uchwyt-z-rolka-dociskowa- [meta_description] => Uchwyt z rolką dociskową dedykowany dla ploterów tnących Secabo [meta_keywords] => [meta_title] => Uchwyt z rolką dociskową [name] => Uchwyt z rolką dociskową [id_image] => 1576-6241 [legend] => Uchwyt z rolką dociskową [manufacturer_name] => Secabo [category_default] => Plotery tnące [new] => 0 [orderprice] => 350.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => plotery-tnace [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/plotery-tnace/1576-uchwyt-z-rolka-dociskowa-.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 350 [price_without_reduction] => 350 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 350 ) [49] => Array ( [id_product] => 1631 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 17 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => 0 [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 0 [minimal_quantity] => 1 [price] => 27.7611 [wholesale_price] => 16.720000 [unity] => szt [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => Olfa-pc-l [supplier_reference] => [location] => [width] => 10.000000 [height] => 10.000000 [depth] => 10.000000 [weight] => 1.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2016-10-20 10:50:04 [date_upd] => 2020-05-27 14:50:50 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Model L-1 to najpopularniejszy wśród użytkowników model noża z ostrzem segmentowym o szerokości 18mm. Rękojeść noża wykonana jest z trwałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego (ABS);

 • Dopracowany, ergonomiczny kształt rękojeści ułatwia pracę i ogranicza zmęczenie ;
 • Ostrze blokowane jest w położeniu roboczym za pomocą pokrętła. Ten prosty mechanizm, okazał się niezawodnym, trwałym i wygodnym rozwiązaniem;
 • Ostrze można blokować przy dowolnym wysunięciu z prowadnicy (nie pozwala tego robić blokada automatyczna);
 • Sztywna prowadnica z nierdzewnej stali, jest precyzyjnie dopasowana do przesuwającego się w niej ostrza;
 • Konstrukcja i użyte materiały gwarantują dużą trwałość noża i bezpieczeństwo użytkownika.
Nóż model L-1 jest najdłużej sprzedawanym modelem noża olfa na świecie.
(grupa: Heavy Duty)

Nóż ten znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, zarówno w warsztacie domowym jak i w zakładach produkcyjnych.

UWAGI:

 • Ostrza marki OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza należy zachować szczególną ostrożność.
 • Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne. Trzeba pamiętać aby przed ich wyrzuceniem odpowiednio je zabezpieczyć wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub odpowiednio je pakując.

Noże i ostrza OLFA należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

[description_short] =>

Nóż do cięcia płyt z twardych tworzyw sztucznych (PMMA- plexi,laminaty tekstolit itp.) Wersja wzmocniona

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => olfa-pc-l-noz-do-plexi [meta_description] => olfa noz [meta_keywords] => olfa noz [meta_title] => olfa noz [name] => Olfa - PC-L Nóż do plexi [id_image] => 1631-3396 [legend] => Olfa -L1 Nóż L-1 [manufacturer_name] => [category_default] => noże segmentowe, wkłady i cyrkle [new] => 0 [orderprice] => 22.570000 [allow_oosp] => 1 [category] => noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle/1631-olfa-pc-l-noz-do-plexi.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 22.57 [price_without_reduction] => 22.57 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 22.57 ) [50] => Array ( [id_product] => 1519 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 17 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 100 [minimal_quantity] => 1 [price] => 141.4377 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LT-NOZ-CMP2 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.000000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2016-01-19 09:17:08 [date_upd] => 2020-02-18 14:33:59 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Specjalny cyrkiel do wycinania otworów w materiałach takich jak tektura, płyta pilśniowa, skóra, wykładzina podłogowa itp. Przydatny również do wycinania otworów w płytach kartonowo - gipsowych. Nóż umożliwia wycinanie kół o średnicy od 7 do 30cm.

Płynna regulacja średnicy cięcia odbywa się poprzez przesuwanie gruszkowatego uchwytu wzdłuż prowadnicy, a następnie blokowanie go we właściwym położeniu przy pomocy nakrętki.

Grot noża zamontowany obrotowo we wnętrzu gruszkowatego uchwytu - z płynną regulacją wysunięcia.

Do cięcia wykorzystywane są standardowe ostrza segmentowe o szerokości 18mm.

Wysunięcie ostrza blokowane przy pomocy pokrętła.

UWAGA

Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza.
Noże i ostrza OLFA przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !

[description_short] =>

Nóż z ostrzem segmentowym do wycinania kół o średnicy od 7 do 30cm. Regulowana głębokość cięcia oraz trzpienia centrującego. Ostrze blokowane pokrętłem.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-2 [meta_description] => Nóż z ostrzem segmentowym do wycinania kół o średnicy od 7 do 30cm. Regulowana głębokość cięcia oraz trzpienia centrującego. Ostrze blokowane pokrętłem [meta_keywords] => [meta_title] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-2 [name] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-2 [id_image] => 1519-3102 [legend] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-2 [manufacturer_name] => [category_default] => noże segmentowe, wkłady i cyrkle [new] => 0 [orderprice] => 114.990000 [allow_oosp] => 1 [category] => noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle/1519-cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-2.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 114.99 [price_without_reduction] => 114.99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 100 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 114.99 ) [51] => Array ( [id_product] => 1518 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 17 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 99 [minimal_quantity] => 1 [price] => 73.7877 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LT-NOZ-CM3 [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.400000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2016-01-19 09:01:47 [date_upd] => 2020-02-18 14:34:38 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Unikalne narzędzie oferujące znakomitą jakość i precyzję wycinania kół z tkanin, skóry, folii itp.

 

 • w uchwycie cyrkla mechanizm zapadkowy tzw. grzechotka, dzięki której cięcie jest bardzo wygodne i szybkie 
 • płynna regulacja średnicy cięcia w zakresie 4 - 22cm
 • przesuwna plastikowa osłona zabezpieczająca ostrze przed uszkodzeniem oraz plastikowa osłona zabezpieczająca grot cyrkla.

 • W cyrklu zastosowano nierdzewne ostrze krążkowe RB18 

Cyrkla należy używać na matach podkładowych.

UWAGA

Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza.


Noże i ostrza OLFA przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !

[description_short] =>

Nóż z ostrzem krążkowym do wycinania kół o średnicy od 4 do 22 cm z tkanin, folii, skóry naturalnej i sztucznej, papieru itp.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-3 [meta_description] => Nóż z ostrzem krążkowym do wycinania kół o średnicy od 4 do 22cm z tkanin, folii, skóry naturalnej i sztucznej,papieru itp. [meta_keywords] => [meta_title] => Cyrkiel z nożem - OLFA CMP-3 [name] => Cyrkiel z nożem - OLFA CMP-3 [id_image] => 1518-3099 [legend] => Cyrkiel z nożem - OLFA CMP-3 [manufacturer_name] => [category_default] => noże segmentowe, wkłady i cyrkle [new] => 0 [orderprice] => 59.990000 [allow_oosp] => 1 [category] => noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle/1518-cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-3.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 59.99 [price_without_reduction] => 59.99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 99 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 59.99 ) [52] => Array ( [id_product] => 1517 [id_supplier] => 0 [id_manufacturer] => 0 [id_category_default] => 17 [id_shop_default] => 1 [on_sale] => 0 [online_only] => 0 [ean13] => [upc] => [ecotax] => 0.000000 [quantity] => 99 [minimal_quantity] => 1 [price] => 55.3377 [wholesale_price] => 0.000000 [unity] => [unit_price_ratio] => 0.000000 [additional_shipping_cost] => 0.00 [reference] => LT-NOZ-CMP1-DX [supplier_reference] => [location] => [width] => 0.000000 [height] => 0.000000 [depth] => 0.000000 [weight] => 0.400000 [out_of_stock] => 2 [quantity_discount] => 0 [customizable] => 0 [uploadable_files] => 0 [text_fields] => 0 [active] => 1 [redirect_type] => 404 [id_product_redirected] => 0 [available_for_order] => 1 [available_date] => 0000-00-00 [condition] => new [show_price] => 1 [indexed] => 1 [visibility] => both [cache_is_pack] => 0 [cache_has_attachments] => 0 [is_virtual] => 0 [cache_default_attribute] => 0 [date_add] => 2016-01-19 08:38:04 [date_upd] => 2020-02-18 14:33:43 [advanced_stock_management] => 0 [id_tax_rules_group] => 14 [pack_stock_type] => 3 [in_google_shopping] => 1 [id_shop] => 1 [id_product_attribute] => 0 [product_attribute_minimal_quantity] => [description] =>

Wersja Delux wysoko cenionego cyrkla CMP-1 do wycinania kół z folii, kartonu, papieru.

 • Uchwyt wyposażony w mechanizm zapadkowy tzw. grzechotkę, znakomicie ułatwiającą cięcie 
 • Centymetrowa oraz calowa podziałka na ramieniu cyrkla umożliwiająca płynną regulację średnicy cięcia od 1.6 do 22 cm
 • Po zakończeniu cięcia ostrze można cofnąć w położenie  zabezpieczające je przed uszkodzeniem  a użytkownika przed skaleczeniem 
 • Plastikowa zatyczka chroniąca grot cyrkla oraz gumowa podkładka eliminująca ślad pozostawiany przez grot w wycinanym materiale;
 • W komplecie 10 zapasowych ostrzy COB-1.

UWAGA

Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza.
Noże i ostrza OLFA przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !

[description_short] =>

Nóż do wycinania kół z papieru, folii itp. o średnicy od 1.6 do 22 cm z mechanizmem zapadkowym poprawiającym wygodę i precyzję pracy.

[available_now] => [available_later] => [link_rewrite] => cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-1-dx [meta_description] => Nóż do wycinania kół z papieru, folii itp. o średnicy od 1,6 do 22 cm z mechanizmem zapadkowym poprawiającym wygodę i precyzję pracy. [meta_keywords] => [meta_title] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-1/ DX [name] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-1/ DX [id_image] => 1517-3097 [legend] => Cyrkiel z nożem OLFA CMP-1/ DX [manufacturer_name] => [category_default] => noże segmentowe, wkłady i cyrkle [new] => 0 [orderprice] => 44.990000 [allow_oosp] => 1 [category] => noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle [link] => https://e-logosmedia.pl/pl/noze-segmentowe-wklady-i-cyrkle/1517-cyrkiel-z-nozem-olfa-cmp-1-dx.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 44.99 [price_without_reduction] => 44.99 [reduction] => 0 [specific_prices] => [quantity_all_versions] => 99 [features] => Array ( ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 23 [tax_name] => EU 23% [displayed_price] => 44.99 ) ) 1
30 innych produktów w tej samej kategorii: