Sprężarka śrubowa przemysłowa 16 BAR, 500l


53 000,00 zł Netto

• Zintegrowany system, łatwy w instalacji i obsłudze,
• Wielopoziomowy i zaawansowany system filtracji z precyzyjnymi filtrami,
• Scentralizowany oraz automatyczny system odprowadzania wody,
• Śruba sterująca VSD, która jest cicha, energooszczędna i zapewnia stabilną pracę,
• Osuszacz powietrza z płytowym wymiennikiem ciepła, który redukuje wodę z powietrza.Ilość  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa dostawa wybranych urządzeń Darmowa dostawa wybranych urządzeń
  • Najwyższa jakość dostarczanych produktów. Najwyższa jakość dostarczanych produktów.

Sprężarki śrubowe marki Weni Solution są gotowym rozwiązaniem, które znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Jakość oraz ilość kompresowanego powietrza sprawdzi się w serwisach samochodowych, zasilaniu silników pneumatycznych, czy liniach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu filtrów, może być używany także przy malowaniu oraz piaskowaniu oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba lepszej klasy powietrza o wysokim ciśnieniu.

 

Praca bez drgań, cichy napęd śrubowy oraz skuteczna obudowa dźwiękochłonna zapewniają niezwykle niski poziom hałasu (65dB). Sprężarki te mogą być umieszczane w środowisku, wymagającym cichej pracy urządzeń.

 

Łatwa w konserwacji konstrukcja oraz podzespoły o długiej żywotności zapewniają bezusterkową pracę sprężarki Weni. Kompaktowe wymiary dają możliwość wykorzystania minimalnej ilości miejsca w hali produkcyjnej. Demontowane drzwi pozwalają na bezproblemową konserwację oraz szybką interwencję w każdej części sprężarki. 

 

W cenie: 1 zestaw filtrów + olej/dostawa/gwarancja 2 lata/pomoc zdalna przy uruchomieniutabela parametrów sprężarka śrubowa

Dlaczego nasze sprężarki śrubowe są skuteczne?

Właściwości fizyczne i chemiczne czystego powietrza, które jest dostarczane za pomocą sprężarki Weni Solution gwarantuje, iż każda instalacja pneumatyczna będzie długo i bezawaryjnie pracować. Konserwacja oraz eksploatacja naszych sprężarek jest szybka i prosta.

Dodatkowo model AC-20HP-500 jest łatwy w transporcie i magazynowaniu. Gwarantują suchą, czystą i bezpieczną pracę. Jeżeli szukają Państwo ekonomicznego i efektywnego urządzenia do zachowania czystości maszyn, sprężarki śrubowe to najlepsze rozwiązanie do zadań specjalnych. Powietrze w silnie sprężonej postaci jest niezastąpionym i stosunkowo tanim medium. Napędza nie tylko urządzenia laserowe, ale i wiele innych narzędzi pneumatycznych. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnego napędu większego zbiornika sprężarka Weni potrafi obsłużyć wiele maszyn i całe linie produkcyjne.

Zaletą tego typu sprężarek śrubowych jest zdolność do ciągłej pracy. Jest to niezwykle istotne w miejscach, w których sprężone powietrze jest wykorzystywane cały czas, głównie w zakładach przemysłowych i fabrykach. W procesach, gdzie potrzebne są dodatkowo duże ilości sprężonego powietrza, wysoka wydajność i sprawność energetyczna ma ogromne znaczenie.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o urządzeniach laserowych, dlatego jest ono przystosowane i w pełni bezpieczne dla optyki lasera.

ZOBACZ PRACĘ SPRĘŻARKI I URZĄDZEŃ LASEROWYCH W SHOWROOM'ie Weni Solution W NYSIE

(Umów się na bezpłatną prezentację: 77 433 71 30 / [email protected])

WD-KOM-500