Kobra 1300 R

Trymer Kobra 1300 R


1 400,00 zł Netto

Profesjonalny trymer z automatycznym dociskiem papieru.
Tnie: papier, folię, kalkę, filmy, fotografie, karton, spienione PCV.


Ilość • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
 • Darmowa dostawa wybranych urządzeń Darmowa dostawa wybranych urządzeń
 • Najwyższa jakość dostarczanych produktów. Najwyższa jakość dostarczanych produktów.

TRYMERY KOBRA


Trymery KOBRA - precyzyjne urządzenia do cięcia różnych typów materiałów, np. papieru, folii, kalki, filmów, fotografii. Arkusz umieszcza się na blacie roboczym trymera. Wystarczy dopasować lewą krawędź arkusza ze skalą i poprowadzić, aż wejdzie w strefę cięcia. Cięcie wykonuje się ręcznie poprzez przesunięcie noża z jednej strony na drugą. Nóż umieszczony jest w specjalnej obudowie.

Cechy urządzenia

 • profesjonalny trymer z automatycznym dociskiem papieru,
 • tnie: papier, folię, kalkę, filmy, fotografie, karton, spienione PCV,
 • rotacyjne samoostrzące się ostrze,
 • nóż wykonany ze specjalnie utwardzanej stali węglowej,
 • przezroczysta listwa dociskowa umożliwia precyzyjne cięcie,
 • specjalne zagłębienie w blacie pozwalające na umieszczenie rolki papieru,
 • na blacie roboczym standardowe szablony formatów,
 • długość cięcia 1300 mm,
 • grubość cięcia 0.8 mm.

Modele KOBRA 1000R i KOBRA 1300R posiadają specjalne wgłębienie w blacie umożliwiające stabilne umieszczenie materiałów w rolkach co znacznie ułatwia i upraszcza cięcie takich materiałów.

Zasady bezpieczeństwa

Ochronę przed kontaktem z ostrzem noża tnącego zapewnia specjalna obudowa, w której umieszczony jest nóż. W żaden sposób nie wolno zdejmować ani demontować obudowy noża.

Sposób użytkowania

W przypadku cięcia jednorazowo ilości kartek zbliżonych do ilości maksymalnych zaleca się cięcie również małych ilości kartek, co pozwoli na samoostrzenie się noża poprzez kontakt ostrza z przeciwostrzem. Im większa ilość kartek ciętych jednorazowo, tym jakość cięcia jest mniejsza. Zakazane jest cięcie papieru o grubości większej niż podana w tej instrukcji, gdyż mogłoby to spowodować wysunięcie kręcącego się ostrza poza strefę cięcia i spowodować trwałe uszkodzenie ostrzy

Konserwacja

Trymer można czyścić suchą szmatką. Nie używaj w żadnym wypadku rozpuszczalników i wody. Od czasu do czasu posmaruj ostrze olejem silikonowym lub płynną wazeliną, używając szmatki. Zapewni to gładką pracę noży i ochroni stal przed rdzewieniem.

Usterki

W przypadku wystąpienia usterki, urządzenie wraz z kartą gwarancyjną i opisem uszkodzenia należy przekazać sprzedawcy, lub do najbliższego autoryzowanego serwisu. Urządzenie może być przekazane do naprawy dalej, dlatego też użytkownik powinien zachować oryginalne i kompletne opakowanie. W przypadku przekazania urządzenia do naprawy w nieoryginalnym lub niekompletnym opakowaniu ryzyko uszkodzenia urządzenia podczas transportu ponosi nabywca. Dlatego też w przypadku braku oryginalnego opakowania w interesie nabywcy leży wykonanie jak najlepszego opakowania zastępczego.

LT-TRY-KOB-1300

Opis

Waga
8kg
Wymiary
1492mm x 401mm x 98mm
Długość cięcia
1300mm
Grubość cięcia
0.8mm (ok. 10 kartek)

Powiązany produkt