Praca

W związku z prężnym rozwojem Naszej firmy prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

1. Przedstawiciele handlowi branży CNC oraz urządzeń przemysłowych

Praca w pełnym wymiarze godzin Godziny pracy 8.00-16.00 / 9.00-17.00

Ważna jest samoorganizacja pracy, poczucie odpowiedzialności
i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Szukamy osób na stałe.

Opis stanowiska:
Sprzedaż urządzeń CNC oraz urządzeń do branży przemysłowej.
Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o założone cele, jednocześnie budowanie bazy danych.
Praca w biurze w Nysie z możliwymi delegacjami.

Wymagamy:
- zdecydowania i chęci do pracy
- zaangażowania i nastawienia na wyniki
- podstawowa znajomość Angielskiego
- chęci do pogłębiania wiedzy na temat oferty firmy (m.in. szkolenia)
- prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi komputera, pakietu office
- min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub pokrewne
- kreatywność, sumienność

Mile widziane :
- znajomości branży technicznej / CNC
- dobra znajomość jęz. angielskiego
- mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy :
- umowę zlecenie z pełnymi składkami
- wysokie wynagrodzenie (podstawa+prowizje)
- możliwie elastyczne godziny pracy
- stabilne warunki pracy

CV prosimy wysyłać na email: justyna@logosmedia.com.pl
z dopiską w tytule wiadomości „Praca stanowisko: Handlowiec”
kontakt : 77 433 71 30 wew.22

2. Pracownik Callcenter - Praca od zaraz

Praca w pełnym wymiarze godzin - Godziny pracy 8.00-16.00 / 9.00-17.00

i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Szukamy osoby na stałe.

Opis stanowiska: Callcenter praca 90% przez telefon.

Sprzedaż produktów akcesoriów, chemii oraz urządzeń dla branży reklamowej i przemysłowej.
Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o założone cele, wsparcie działu handlowego.

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych odbiorców
- przyjmowanie zamówień
- telefoniczna prezentacja oferty firmy
- samodzielna organizacja czasu pracy
- prowadzenie spójnej dokumentacji (CRM)

- wsparcie działu handlowego (np. informowanie o promocji)

Wymagamy:

- doświdczenia w pracy: w callcenter / sprzedaż przez telefon / jako konsultant telefoniczny / w sprzedaży
- podstawowej znajomości obsługi komputera oraz pakietu office
- braku oporów w prowadzeniu rozmów telefonicznych (zajmują one około 90% czasu pracy)
- chęci do pogłębiania wiedzy na temat oferty firmy

Oferujemy:
- wprowadzenie do pracy od podstaw
- pracę w zespole młodych kreatywnych ludzi
- wynagrodzenie godzinowe + premie od wyników (umowa zlecenie z pełnymi składkami)

z dopiską w tytule wiadomości „Praca stanowisko: Callcenter”