Chemia Reklamowa - Logos Media
Portfel marek
portfel-weni.png
CNC
lasery
plotery
frezarki
blank.png
portfel-secabo.png
plotery
prasy
buttony
blank.png
portfel-shannon.png
giętarki
polerki
akcesoria
blank.png
portfel-coner.png
plotery
termiczne
blank.png
portfel-micron.png
oczkarki
oczka
akcesoria
blank.png

Chemia reklamowa

Środki chemiczne pozwalające na kompleksową obsługę z zakresu obróbki, wykańczania oraz zabezpieczenia wydruków (błysk i mat), kleje do wyklejania bilboardów (w płynie i proszku), płyny pozwalające usunąć niechciane pozostałości po starych wydrukach oraz lakiery podkładowe.

Podkategorie

 • laminaty w płynie

  Zabezpieczają wydruki wielkoformatowe. Wersje: uniwersalna i specjalistyczna (błysk i mat), pozwalające na przedłużenie żywotności i odporności wydruków na promieniowanie UV, wymywaniem koloru, ścieraniem, dewastacją farbami.

 • kleje do bilbordów /...

  Wersje do rozrobienia (w proszku) i płynie (wiadra ok.20kg), oraz akcesoria dla wyklejaczy papierowych reklam wielkoformatowych (tak zwanych bilboardów). Dostępne wersje letnia lub zimowe kleju.

 • płyny do czyszczenia

  Wersje przeznaczone do usuwania: standardowych oraz trudnych zabrudzeń i odtłuszczania powierzchni reklamowych. Posiadają najlepsze właściwości czyszczące, antystatyczne i odtłuszczające.

 • primery / lakiery...

  Lakiery podkładowe do wydruków solwentowych/UV wersje na twarde media np : PCV, szkło, metale, ceramikę drewno oraz do sublimacji na tkaninach z włókien naturalnych / tkaninach poliestrowych

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów